Ashley Tisdale Offical Turkey Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ashley Tisdale Offical Turkey Fan Forum

Ashley Tisdale Türkiye Fan

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Robert, Kristen ile İlişkisi Hakkında Soruları Cevaplıyor

2 posters
YazarMesaj
Firefx.
Admin

Firefx.

Robert, Kristen ile İlişkisi Hakkında Soruları Cevaplıyor Empty
MesajKonu: Robert, Kristen ile İlişkisi Hakkında Soruları Cevaplıyor   Robert, Kristen ile İlişkisi Hakkında Soruları Cevaplıyor Icon_minitimePtsi Kas. 23, 2009 3:39 pm

Sunucu: Rol arkadaşın Kristen Stewart ile ilgili pek çok insan aranızda bir ilişki olduğunu söylüyor.

Robert Pattinson: Tüm bu yaşananlarda her ikimizin de benzer durumu var. Ben filme onun varlığının benim sinema dünyasındaki kredimi arttıracağını düşünerek girdim. Onun da benzer şekilde düşündüğünü biliyorum. Büyük bir seride oynayacak olmanın vereceği kredinin pek çok şeyi kolaylaştırdığını düşünüyorum. Pek çok konuda benzer fikirleri paylaşıyoruz, mesela insanların seni nasıl gördüğü, kendini nasıl gösterdiğin, basın ile nasıl başa çıktığın gibi. Etrafında aynı konuya odaklanmış birinin olması çok iyi.
https://ashleyfantr.catsboard.com
Smg~
Üye

Smg~

Robert, Kristen ile İlişkisi Hakkında Soruları Cevaplıyor Empty
MesajKonu: Geri: Robert, Kristen ile İlişkisi Hakkında Soruları Cevaplıyor   Robert, Kristen ile İlişkisi Hakkında Soruları Cevaplıyor Icon_minitimeC.tesi Kas. 28, 2009 10:28 pm

Sağol canım. Robert, Kristen ile İlişkisi Hakkında Soruları Cevaplıyor 606858

Yorum yok.

Robert, Kristen ile İlişkisi Hakkında Soruları Cevaplıyor
1 sayfadaki 1 sayfası